Hlavna stranka
Co su lyssetky
Popis lyssetky
Vyznam pre veterinara
Vyznam pre chovatela
Mestské a obecné úrady
Objednavka
GRANDE FINALE
SensPERT
Iwet
Surgico
Copoly
Ad Maiora
Rozne

 

Novinky

2.3.2021 GRANDE FINALE - NOVÉ PRODUKTY V PONUKE!

1. POOPERAČNÁ KOŠIEĽKA EKO - chráni brušné a bočné švy a kožné lézie. Vyrobené z pletenej bavlny, priedušné, pružné, ľahko sa prispôsobí telu. Tričká sa vyrábajú v ôsmich veľkostiach a rôznych farbách. Zviazané s bavlnenou stuhou. Vyznačujú sa tiež veľmi vysokou estetikou a kvalitou spracovania. Univerzálne pre psy a mačky. Suky aj mačky môžu ľahko vykonávať o svoje fyziologické potreby. V týchto košieľkách sa zvieratá cítia v pohode (neobmedzujú ich pohyby, neobmedzujú ich napríklad v slabinách). Od klasického trička sa odlišujú tým, že nemajú vnútornú kapsičku.

2. TERMO MATRAC - Termo matrac pomáha udržiavať fyziologickú teplotu tela zvieraťa, čím podporuje procesy hojenia a rekonvalescencie. Je vyrobený z ľahko čistiteľnej látky. Matrac je naplnený suchou ryžou, ktorá sa ohrieva v mikrovlnnej rúre a udržuje vás tak v teple. Ďalej, aby sme predĺžili životnosť ohriatej ryže, ponúkame kryty vyrobené z nepremokavej textílie zvonka a zvnútra z rúna. Vyhrievaný matrac udrží vaše domáce zvieratko v teple a pohodlí v chladných a vlhkých dňoch. Termo matrac je k dispozícii v dvoch veľkostiach.

3. VESTA NA PLÁVANIE - Táto pomôcka na plávanie sa používa hlavne počas pobytu psa pri vode. Vesta má jasné farby a aj reflexné prúžky. Spony sú použité tak, aby sa nezamotávali do srsti psa. Rúčka na zadnej strane umožňuje v prípade potreby psa zodvihnúť.
Už od 12,05 €/ks s DPH.

11.05.2020 Ochranné rúška na tvár

Firma Grande Finale ponúka tri druhy ochranných rúšok na tvár - každú v 18-tich farebných variáciách

Rúško ANNA Rúško PAWE Rúško SYLWIA
Farebné varianty:

11.05.2020 Pooperačný "OČNÝ" golier

moderný a inovatívny produkt navrhnutý na pohodlné a bezpečné zotavenie po operácii

okolo očí, lebky, ucha a celého tela. Nebráni výhľadu ani sluchu. Je mäkký, ale zároveň silný. Umožňuje zvieratám voľne sa pohybovať po dome a aj ísť do auta. Zviera s golierom nepoškodzuje nič v dome ani neodiera nohy majiteľa. Predný rám ochraňuje ňufák, oko, ucho pred vecami v okolí - napr. roh stola, pohovka... Produkt sa môže používať pre psy, mačky a králiky.


Videonávody na použite:

Youtube

Dokumenty na stiahnutie:

Katalóg produktov (PDF 16 MB)

Objednávkový formulár (.xlsx)


Objednávky posielajte:
e–mailom: lyssetky@lyssetky.sk
alebo volajte na tel. č. 046/543 0614, 0905 512 015

 
Copyright © LS promotion