Hlavna stranka
Co su lyssetky
Popis lyssetky
Vyznam pre veterinara
Vyznam pre chovatela
Mestské a obecné úrady
Objednavka
GRANDE FINALE
Iwet
Surgico
Copoly
Ad Maiora
Rozne

 

Aktuálny cenník
Objednávkový formulár
Katalóg produktov (PDF 5 MB)

Novinky

16.2.2022 GRANDE FINALE - NOVÉ PRODUKTY V PONUKE!

STABILIZÁTOR POLOHY - navrhnuté na bezpečné polohovanie paciena. Stabilizátor sa osvedčí aj pri utrazvukových a rádiologických vyšetreniach a pri použití počítačovej tomografie. Výplň nevytvára tiene na RTG snímkach, neobsahuje žiadne kovové a plastové prvky. Pohodlný pre pacienta aj lekára. Jednoduché čistenie. Dostupné v piatich veľkostiach. Už od 14,27 €. Ku stabilizátoru je možnosť dokúpiť praktický koberček.

POOPERAČNÁ KOŠIEĽKA pre morčatá a potkany - vyrobená z bavlny, priedušná, elastická, ľahko sa prispôsobí telu. Produkt je estetický a zároveň vysoko kvalitný. Zvieratká sa cítia slobodne a môžu aj volne vylučovať. Univerzálna velkosť.

POOPERAČNÁ KOŠIEĽKA EKO - chráni brušné a bočné švy a kožné lézie. Vyrobené z pletenej bavlny, priedušné, pružné, ľahko sa prispôsobí telu. Tričká sa vyrábajú v ôsmich veľkostiach a rôznych farbách. Zviazané s bavlnenou stuhou. Vyznačujú sa tiež veľmi vysokou estetikou a kvalitou spracovania. Univerzálne pre psy a mačky. Suky aj mačky môžu ľahko vykonávať o svoje fyziologické potreby. V týchto košieľkách sa zvieratá cítia v pohode (neobmedzujú ich pohyby, neobmedzujú ich napríklad v slabinách). Od klasického trička sa odlišujú tým, že nemajú vnútornú kapsičku.

TERMO MATRAC - Termo matrac pomáha udržiavať fyziologickú teplotu tela zvieraťa, čím podporuje procesy hojenia a rekonvalescencie. Je vyrobený z ľahko čistiteľnej látky. Matrac je naplnený suchou ryžou, ktorá sa ohrieva v mikrovlnnej rúre a udržuje vás tak v teple. Ďalej, aby sme predĺžili životnosť ohriatej ryže, ponúkame kryty vyrobené z nepremokavej textílie zvonka a zvnútra z rúna. Vyhrievaný matrac udrží vaše domáce zvieratko v teple a pohodlí v chladných a vlhkých dňoch. Termo matrac je k dispozícii v dvoch veľkostiach.

VESTA NA PLÁVANIE - Táto pomôcka na plávanie sa používa hlavne počas pobytu psa pri vode. Vesta má jasné farby a aj reflexné prúžky. Spony sú použité tak, aby sa nezamotávali do srsti psa. Rúčka na zadnej strane umožňuje v prípade potreby psa zodvihnúť.
Už od 12,05 €/ks s DPH.


11.05.2020 Pooperačný "OČNÝ" golier

moderný a inovatívny produkt navrhnutý na pohodlné a bezpečné zotavenie po operácii

okolo očí, lebky, ucha a celého tela. Nebráni výhľadu ani sluchu. Je mäkký, ale zároveň silný. Umožňuje zvieratám voľne sa pohybovať po dome a aj ísť do auta. Zviera s golierom nepoškodzuje nič v dome ani neodiera nohy majiteľa. Predný rám ochraňuje ňufák, oko, ucho pred vecami v okolí - napr. roh stola, pohovka... Produkt sa môže používať pre psy, mačky a králiky.


Videonávody na použite:

Youtube

Dokumenty na stiahnutie:


Objednávky posielajte:
e–mailom: lyssetky@lyssetky.sk
alebo volajte na tel. č. 046/543 0614, 0905 512 015

 
Copyright © LS promotion